Rīgas Motormuzejs atvērts Lieldienu brīvdienās

Rīgas Motormuzejs būs atvērts apmeklētājiem arī Lieldienu brīvdienās, katru dienu no pulksten 10:00 līdz 18:00.

Pie tam, mazākajiem muzeja apmeklētājiem būsim sagatavojuši Lieldienu olu meklēšanas spēli. Informāciju par spēli varēs saņemt muzeja kasē, iegādājoties ieejas biļetes.

Līdztekus muzeja pastāvīgajai ekspozīcijai Motormuzejā apskatāma unikāla interaktīva izstāde "Leģenda par dzelzs bruņinieku", kurā pirmo reizi klātienē iespējams apskatīt un izdzīvot stāstu par leģendāru Latvijas armijas spēkratu – bruņumašīnu “Imanta”.

Par “dzelzs bruņinieku” dēvētā bruņumašīna piedzīvojusi divus miera un divus kara periodus, tikusi sašauta un atkal atjaunota. Savukārt tagad ar īpašu mūsdienu tehnoloģiju palīdzību “Imanta” dalās savos vēsturiskajos piedzīvojumos, aicinot izstādes apmeklētājus atgriezties senā pagātnē un piedzīvot bruņumašīnas dalību kaujās, tās pārbūvi, saimnieku un funkcijas maiņu un citus notikumus vairāk nekā 20 gadu garumā.

Rīgas Motormuzeja apmeklētājiem pieejami arī gida pakalpojumi latviešu, krievu, angļu valodās, oriģināls suvenīru klāsts, bezmaksas autostāvvieta un bērnu rotaļu laukums.  

Informācija par ieejas biļetēm

Informācija par ekskursijām gida pavadībā

Gaidām ciemos!