Oktobra ģimeņu sestdiena Motormuzejā

 Otrais “Ģimeņu sestdienas” pasākums Motormuzejā notiks 26.oktobrī, un tā tēma būs “Kā auto nonāk muzejā”. Lielās atsaucības dēļ esam palielinājuši pieļaujamo dalībnieku skaitu. Gaidām ciemos visus interesentus – bērnus ar vecākiem, vecvecākiem, māsām vai brāļiem. 

Oktobra ģimenes sestdienas dalībnieki uzzinās: kā automobiļi nonāk muzeja ekspozīcijā un krājumā un kas ir muzeja krājums. Dalībniekiem būs iespēja arī pašiem iejusties krājuma speciālista darbā. Vēl dalībnieki uzzinās daudz jauna par motormuzeja smalkāko amatu - spēkratu restauratoriem. Kopā ar muzeja pedagogu pasākuma dalībnieki dosies ekspozīcijā apskatīt motormuzeja restauratoru nozīmīgākos veikumus – Cadillac Fleetwood V8, Augusta Krastiņa automobili, Renault FU, BMW 326 u.c. spēkratus. Mazāko dalībnieku modrības uzturēšanai, muzeja pedagogi būs parūpējušies par rotaļām, viktorīnām un balviņām.

Šī būs īsta ģimenes saliedēšanas un kopā būšanas diena, kas aizraus kā bērnus, tā arī pieaugušos.

Arī citas šā gada “Ģimeņu sestdienas” motormuzejā būs veltītas kādam īpašam auto vēstures notikumam, muzeja eksponātam vai profesijai. Gaidām ciemos visus interesentus, jo īpaši, ģimenes ar bērniem, kā arī vecvecākus ar mazbērniem. Nākamā muzeja nodarbība paredzēta 30.novembris.

SVARĪGI:

  • Nodarbības laiks no plkst.11:00 līdz plkst.15:00
  • Uz nodarbībām iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni – 67025858 vai 67025856
  • Vecuma ierobežojumu nav.
  • Maksa par muzeja apmeklējumu un nodarbībām: pieaugušajiem -5 eiro, bērniem- 2 eiro

Nākamās "Ģimeņu sestdienas" paredzētas šādos datumos:

  • 30.novembris, tēma "Leģenda par dzelzs bruņinieku - Latvijas armijas bruņumašīnu Imanta" ;
  • 21.decembris (priekšpēdējā decembra sestdiena), tēma - tiks precizēta.