Rīgas Motormuzeja darba laiks 18. novembrī

Latvijas Valsts svētkos 18. novembrī Rīgas Motormuzeja apmeklētāji varēs izmantot lielisku izdevību – apmeklēt muzeju par puscenu un doties speciālās ekskursijās par bruņumašīnu "Imanta". Muzejs būs atvērts apmeklētājiem kā ierasts no 10:00 līdz 18:00.

Šajās svētku dienās aprit 100 gadi kopš "Imantas" dalības Neatkarības karā un tādēļ tiks organizētas 3 bezmaksas ekskursijas, kurās muzeja apmeklētāji gidu pavadībā varēs atgriezties pagātnē un piedzīvot bruņumašīnas “Imanta” dalību kaujās, tās pārbūvi, saimnieku un funkcijas maiņu un citus notikumus vairāk nekā 20 gadu garumā. Bezmaksas ekskursijas gidu pavadībā tiks organizētas plkst. 11.00, plkst. 13.00 un plkst. 15.00. 

Par “dzelzs bruņinieku” dēvētā bruņumašīna piedzīvojusi divus miera un divus kara periodus, tikusi sašauta un atkal atjaunota. Savukārt tagad ar īpašu mūsdienu tehnoloģiju palīdzību “Imanta” dalās savos vēsturiskajos piedzīvojumos, aicinot motormuzeja apmeklētājus atgriezties pagātnē un piedzīvot bruņumašīnas dalību kaujās, tās pārbūvi, saimnieku un funkcijas maiņu un citus notikumus vairāk nekā 20 gadu garumā.

Bruņumašīna “Imanta” muzejā apskatāma vēl līdz 10.decembrim izstādē “Leģenda par dzelzs bruņinieku”.

Papildu informācija:

www.motormuzejs.lv
Tel.: +371 67025856