.

Rīgas Motormuzejs ir atvērts apmeklētājiem.

Muzejs ārkārtējās situācijas laikā Jūs gaidīs no otrdienas līdz svētdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Ekspozīcijas apskatei nepieciešamas aptuveni 2 stundas, tāpēc iesakām ierasties līdz plkst. 16:00, kā arī aicinām neuzturēties muzeja telpās ilgāk par 3 stundām.

Tuvojas skaistākie, priekpilnākie un košākie pavasara svētki – Lieldienas! Pavisam drīz pagalmos un parkos zaķi slēps krāsainas olas. Gatavojoties Lieldienām aicinām bērnus piedalīties konkursā* “Iekrāso Rīgas Motormuzeju”! 

Ņemot vērā 2020. gada 12. martā izziņoto ārkārtas stāvokli valstī un rūpējoties par apmeklētāju veselību, Rīgas Motormuzejs informē, ka apmeklētājiem esam slēgti.
 
Taking into account the state of emergency announced on March 12, 2020 and taking care of the health of visitors, Riga Motor Museum informs that we are closed for visitors.
 
В связи с объявленным 12 марта 2020 года чрезвычайным положением и в интересах здоровья посетителей Рижский автомобильный музей сообщает, что мы закрыты для посетителей.

No 16. – 20. martam aicinām bērnus un jauniešus uz izklaidējošām un izglītojošām aktivitātēm Rīgas Motormuzejā*. Dalībnieki iejutīsies inženieru ādā, ražojot elektrību ar pašu būvētu vēja ģeneratoru palīdzību, kopā ar gidu izzinās auto pasaules vēsturi un attīstību un uzzinās daudz jauna par Rīgas Motormuzeju un tā stāstiem interaktīvā mobilajā spēlē “Stāsti muzejā”. Sadarbībā ar muzeja kafejnīcu tiks nodrošināts arī sātīgs launags.

Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus iepazīt seno auto pasauli caur dažādām modernām tehnoloģijām un interaktīvu ekspozīciju, kā arī piedalīties “Latvijas Skolas somas” programmā iekļautās tehniski radošajās darbnīcās: “Vēja enerģija”, “No kvēlspuldzes līdz elektroauto”, “Atlecošā bumbiņa” un “Elektromotori pasaulē un Latvijā”.